In-Lite Puck LED grondspot 12V - Black - Ø 60mm
In-Lite Puck LED grondspot 12V - Black - Ø 60mm
Calculator
stuk
pallet
stuk
125,01
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212055
Grondspot PUCK 12V is perfect als indicatieverlichting voor je oprit, pad, vlonder of steiger. Het licht is door de zijwaartse uittrede al van grote afstand te zien, maar is niet verblindend waardoor PUCK ook als sfeerverlichting gebruikt kan worden. De PUCK serie komt in twee verschillende kleuren (Dark Grey en Light Grey) en formaten (PUCK heeft een doorsnede van 60 mm en PUCK 22 van 22 mm).
Pluspunten
- Geeft een subtiel rondom schijnend licht
- Geschikt voor het verlichten van de randen van een oprit, pad en terras
- Overrijdbaar
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 212055 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.6 x 5.5 x 8.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Breedte | 8.6 cm |
| Hoogte | 5.5 cm |
| Diepte | 8.6 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Materiaal dikte | 58 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden