In-Lite SHUTTER 1 lichthoek aanpasser voor Ace - Halo 12V
In-Lite SHUTTER 1 lichthoek aanpasser voor Ace - Halo 12V
Calculator
stuk
pallet
stuk
13,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
209160
Eenvoudig te monteren door de ring over de lens van de lichtbron te plaatsen. Positioneer hierbij de lip aan de ring richting wandzijde en druk de ring aan.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 209160 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 4.1 x 3.4 x 4.1 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Breedte | 4.1 cm |
| Hoogte | 3.4 cm |
| Diepte | 4.1 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diameter | 41 mm |
| Materiaal dikte | 34 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|