In-Lite Smart HUB-150 Transformator
In-Lite Smart HUB-150 Transformator
Calculator
stuk
pallet
stuk
409,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212832
SMART HUBs zijn eenvoudig te installeren en nog eenvoudiger te bedienen. Met de in-lite app stuur je via Bluetooth jouw tuinverlichting aan. Er is keuze uit drie verschillende SMART HUBs: SMART HUB-75, SMART HUB-150 en SMART HUB-300. Deze keuze uit deze HUBs hangt af van de hoeveelheid VA er nodig is om de tuin aan te leggen.
SMART HUB-150 heeft een installatiewaarde van 150 VA en is voorzien van drie individueel bedienbare kabelingangen.
SMART HUB-300 heeft een installatiewaarde van 300 VA en is voorzien van drie individueel bedienbare kabelingangen.
SMART HUB-150 heeft een installatiewaarde van 150 VA en is voorzien van drie individueel bedienbare kabelingangen.
SMART HUB-300 heeft een installatiewaarde van 300 VA en is voorzien van drie individueel bedienbare kabelingangen.
Pluspunten
- Aansturing door middel Bluetooth Low Energy en de in-lite app voor iOS en Android
- Aansturing per kabel is mogelijk
- Getest en gecertificeerd volgens de eisen van TUV, (C)UL en KIWA (CE)
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 212832 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 14 x 23 x 8 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2 kg |
| Nettogewicht | 2 kg |
| Breedte | 14 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Gewicht | 2 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|