In-Lite Sub 12V - Dark
In-Lite Sub 12V - Dark
Calculator
stuk
pallet
stuk
199,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610531
De nieuwe SUB 12V Dark is uitgerust met een nieuwe led lichtbron van 3W (4,7 VA). Hiermee is lichtoutput met 96 lm toegenomen (nu 293 lm) en is de lichthoek breder. Hierdoor is het lichteffect onder én boven water nog indrukwekkender.
Pluspunten
- SUB is stijlvol, sterk en volledig corrosiebestendig
- Vervaardigd uit glasvezel versterkt nylon en geanodiseerd aluminium
- Bijzonder krachtig dankzij een nieuwe lichtbron met een brede lichtbundel
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 610531 |
| Materiaal | Glas , Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 3.65 kg |
| Nettogewicht | 3.65 kg |
| Gewicht | 3.65 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|