In-Lite WINK lenskap geschikt voor Ace Solitary
In-Lite WINK lenskap geschikt voor Ace Solitary
Calculator
stuk
pallet
stuk
13,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610529
WINK is in feite en lenskapje dat eenvoudig op de lichtbron van de lage, staande ACE geplaatst kan worden om inkijk in de lichtbron te voorkomen.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 610529 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 4 x 2.7 x 4 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.25 kg |
| Nettogewicht | 0.25 kg |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 2.7 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|