Inritband 50x45x12/20 tussenstuk zonder verb. grijs
Inritband 50x45x12/20 tussenstuk zonder verb. grijs
Calculator
stuk
stuk
46,25
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208992
Pluspunten
- Voor het opvangen van hoogteverschillen tussen o.a. trottoirs en rijpaden
- Vorstbestendig
- Eenvoudig te verwerken
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Splintervrije uitvoering | |
| Artikelnummer | 208992 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 20 x 45 x 50 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 84 kg |
| Nettogewicht | 84 kg |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 84 kg |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|