Kastanje Hek 5x90x460
Kastanje Hek 5x90x460
Calculator
stuk
stuk
117,30
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
206284
Afrastering van gekloofd Engels kastanjehout. Verbonden door een gevlochten ijzeren draad.
Wil je dit product graag in het echt bewonderen? Kom dan langs bij een van onzeshowtuinen.
Waarom bestellen bij Tuinvisie?
- Zelf je leverdatum kiezen.
- Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
- Advies van experts.
Wil je dit product graag in het echt bewonderen? Kom dan langs bij een van onzeshowtuinen.
Waarom bestellen bij Tuinvisie?
- Zelf je leverdatum kiezen.
- Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
- Advies van experts.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 206284 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Oorsprong van hout | Europa |
| Voorbehandeling hout | Onbehandeld |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 460 x 90 x 5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 34 kg |
| Nettogewicht | 34 kg |
| Breedte | 460 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Diepte | 5 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Materiaal dikte | 900 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Afwerking | Gevlochten |
|---|---|
| Bevestiging/aanbreng methode | Schroeven |
| Eigenschap materiaal | Natuurlijk |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Nabewerking hout | Geen |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten