Keramische Tegel Buffalo 60x60x2 /2st
Keramische Tegel Buffalo 60x60x2 /2st
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
m2
doos
37,99
per
m2
incl. BTW
Productnummer:
611131
Keramische tegels in je terras bieden veel voordelen. De kleurvastheid, onderhoudsvriendelijkheid en bestendigheid tegen krassen en zeer beperkte slijtage zijn veelgehoorde redenen om te kiezen voor keramische tegels.
Een keramische tegel serie bevat verschillende design prints. Door deze variatie in nuancering en tekening, ontstaat een mooi, natuurlijk beeld. Zo is iedere vierkante meter bestrating in je tuin uniek.
Kortom met een terras van keramische tegels houd je meer tijd over om te genieten van je tuin.
Een keramische tegel serie bevat verschillende design prints. Door deze variatie in nuancering en tekening, ontstaat een mooi, natuurlijk beeld. Zo is iedere vierkante meter bestrating in je tuin uniek.
Kortom met een terras van keramische tegels houd je meer tijd over om te genieten van je tuin.
Pluspunten
- Krasbestendig
- Veelzijdig toepasbaar
- Onderhoudsarm
- Resistance to thermal shock
- Frost resistance
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611131 |
| Materiaal | Keramiek |
| Materiaal (detail) | Keramiek/beton |
| Kleurfamilie | Geel , Zand |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 60 x 2 x 60 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 31.5 kg |
| Nettogewicht | 31.5 kg |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Gewicht | 31.5 kg |
| Materiaal dikte | 20 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Afwerking | Mat |
|---|---|
| Vorm artikel | Vierkant |
Bestendigheid
| Kleurvastheid | |
|---|---|
| Anti-mos werking | |
| Antislip | U3 |
| Ecologisch | |
| Vorstbestendig | |
| Kalkuitbloeivrij |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Geschikt voor oprit | |
|---|---|
| Beperkt houdbaar | Nee |