L-Element 100x50x40cm Grijs
L-Element 100x50x40cm Grijs
Calculator
stuk
pallet
stuk
52,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
200584
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Pluspunten
- Functioneel
- Snelle installatie
- Snel hoogtes opvangen
- Vorstbestendig
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 200584 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 40 x 100 x 50 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 126 kg |
| Nettogewicht | 126 kg |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 126 kg |
| Materiaal dikte | 7 cm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Alternatieven
Bijbehorende producten