L-Element 100x55x100x10cm Zichtbeton
L-Element 100x55x100x10cm Zichtbeton
Calculator
stuk
stuk
145,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212638
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 212638 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 100 x 100 x 55 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 358 kg |
| Nettogewicht | 358 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Gewicht | 358 kg |
| Materiaal dikte | 10 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|