L-Element 180x95x100x10cm Zichtbeton
L-Element 180x95x100x10cm Zichtbeton
Calculator
stuk
stuk
293,49
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
213489
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 213489 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 100 x 180 x 95 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 685 kg |
| Nettogewicht | 685 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Diepte | 95 cm |
| Gewicht | 685 kg |
| Materiaal dikte | 10 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|