L-Element 50x30x100x10cm Zichtbeton
L-Element 50x30x100x10cm Zichtbeton
Calculator
stuk
pallet
stuk
92,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
213485
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 213485 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 100 x 50 x 30 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 230 kg |
| Nettogewicht | 230 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht | 230 kg |
| Materiaal dikte | 10 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|