L-Element 80x40x40 Antraciet
L-Element 80x40x40 Antraciet
Calculator
stuk
pallet
stuk
46,98
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
201359
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Pluspunten
- Functioneel
- Snelle installatie
- Snel hoogtes opvangen
- Vorstbestendig
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 201359 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 40 x 80 x 40 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 96 kg |
| Nettogewicht | 96 kg |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht | 96 kg |
| Materiaal dikte | 7 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Alternatieven
Bijbehorende producten
Benodigdheden