L-Hoekelement 80x40x40cm Grijs
L-Hoekelement 80x40x40cm Grijs
Calculator
stuk
pallet
stuk
97,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
118223
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Pluspunten
- Functioneel
- Snelle installatie
- Snel hoogtes opvangen
- Vorstbestendig
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 118223 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 40 x 80 x 40 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 130 kg |
| Nettogewicht | 130 kg |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Materiaal dikte | 7 cm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Alternatieven
Benodigdheden
Bijbehorende producten