Lariks/Douglas ligger gedroogd 4,5x14,5x500cm geschaafd
Lariks/Douglas ligger gedroogd 4,5x14,5x500cm geschaafd
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
stuk
38,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612391
Douglas onbehandelde Ligger gedroogd en geschaafd met ronde hoeken, kernvrije A kwaliteit. Afmeting 4,5x14,5x500cm. Geschaafd Douglas heeft een gladde structuur en een strakke en moderne warme uitstraling. Douglas gedroogd heeft een lange levensduur. De kleur vergrijst in de loop van de tijd door weersinvloeden.
Pluspunten
- Biedt stabiliteit aan de constructie
- Goed bestand tegen externe invloeden
- Warme en robuuste uitstraling
- Sterke en harde houtsoort
- Eenvoudig te bewerken
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612391 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 14.5 x 4.5 x 500 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 14.5 kg |
| Nettogewicht | 14.5 kg |
| Breedte | 14.5 cm |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Diepte | 500 cm |
| Gewicht | 14.5 kg |
| Materiaal dikte | 45 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|