Molgootelement 40x12,5x100 holling is 26/4 grijs
Molgootelement 40x12,5x100 holling is 26/4 grijs
Calculator
stuk
stuk
41,39
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208960
Pluspunten
- Voor een efficiënte hemelwaterafvoer
- Eenvoudig schoon te maken
- Stevige constructie
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Artikelnummer | 208960 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 40 x 12.5 x 100 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 114 kg |
| Nettogewicht | 114 kg |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 12.5 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Gewicht | 114 kg |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|