Opsluitband 10x30x100 hanzezwart KOMO
Opsluitband 10x30x100 hanzezwart KOMO
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
stuk
18,19
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
607082
Voor het opsluiten van bestrating en om verzakking tegen te gaan, is het raadzaam om opsluitbanden te gebruiken. Ook gazonbanden zijn een optie. In tegenstelling tot opsluitbanden hebben gazonbanden aan één lange zijde een afgeronde kant.
Pluspunten
- Te gebruiken voor het opsluiten van bestrating
- Voorkomt verzakking van de bestrating
- Toepasbaar in meerdere tuinstijlen
Algemeen
| Merk | No Brand |
|---|---|
| Artikelnummer | 607082 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 30 x 100 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 62.5 kg |
| Nettogewicht | 62.5 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diepte | 0 cm |
| Gewicht | 62.5 kg |
| Materiaal dikte | 300 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|