Opsluitband 8x20x100 hanzezwart KOMO
Opsluitband 8x20x100 hanzezwart KOMO
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
pallet
stuk
7,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208982
Voor het opsluiten van bestrating en om verzakking tegen te gaan, is het raadzaam om opsluitbanden te gebruiken. Ook gazonbanden zijn een optie. In tegenstelling tot opsluitbanden hebben gazonbanden aan één lange zijde een afgeronde kant.
Pluspunten
- A-Kwaliteitsproduct
- Uniek
- Toepasbaar in meerdere tuinstijlen
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | Decor |
| Artikelnummer | 208982 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 100 x 8 x 100 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 20.5 kg |
| Nettogewicht | 20.5 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 100 cm |
| Gewicht | 20.5 kg |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Volume | 16 Liter |
|---|---|
| Facet/vellingkant | Ja |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|