Palaplast koppeling, 2x klem, 16mm
Palaplast koppeling, 2x klem, 16mm
Calculator
stuk
stuk
1,27
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612314
Koppeling geschikt voor verbinden van een druppelslang. Deze Palaplast koppeling heeft aan beide zijden een klemverbinding met een diameter van 16 mm, hiermee kun je 2 druppelslangen onderling verbinden.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612314 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3.3 x 3.3 x 9.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 3.3 cm |
| Hoogte | 3.3 cm |
| Diepte | 9.6 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten