Palaplast koppeling met afsluiter, 2x klem, 16x16mm
Palaplast koppeling met afsluiter, 2x klem, 16x16mm
Calculator
stuk
stuk
2,46
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612316
Koppeling geschikt voor verbinden van een druppelslang. Deze koppeling met afsluiter heeft aan beide zijden een klemverbinding voor het verbinden van 2 druppelslangen met een diameter van 16 mm. Hierdoor kunnen druppelslangen onderling worden afgesloten indien het gebruik hiervan tijdelijk niet wenselijk is.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612316 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5.6 x 3.2 x 12.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 5.6 cm |
| Hoogte | 3.2 cm |
| Diepte | 12.6 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten