Palenboor 7,5cm
Palenboor 7,5cm
Calculator
stuk
stuk
35,53
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612356
Deze uit boronstaal gesmede grondboor is gemaakt hoveniers en dhz'ers. Door de gesmede punt op deze boor is de werking perfect en niet te vergelijken met de doorsnee grondboor. Deze gesmede palenboor staat garant voor duurzaamheid en kwaliteit. DeWit grondboren worden in Nederland geproduceerd.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612356 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Multi |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7.5 x x 123 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.55 kg |
| Nettogewicht | 1.55 kg |
| Breedte | 7.5 cm |
| Hoogte | 7.5 cm |
| Diepte | 123 cm |
| Gewicht | 1.55 kg |
| Materiaal dikte | 75 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|