Parkeerstootband 20x20x90 enkelzijdig grijs
Parkeerstootband 20x20x90 enkelzijdig grijs
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
stuk
54,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208990
Pluspunten
- Voor het aangeven van parkeervakken
- Te gebruiken om ongewenst parkeergedrag te voorkomen
- Eenvoudig te verwerken
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Splintervrije uitvoering | |
| Artikelnummer | 208990 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 20 x 20 x 90 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 78 kg |
| Nettogewicht | 78 kg |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Gewicht | 78 kg |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten