Plantschepje 'Welldone' essen handvat 140mm
Plantschepje 'Welldone' essen handvat 140mm
Calculator
stuk
stuk
16,59
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612348
De ‘Welldone’ schepjes zijn een nieuwe vinding van DeWit®. De verbinding tussen blad en handvat is
gemaakt van vlak smeedstaal waardoor er een zware verbinding ontstaat. Dit schepje is getest met een
kracht van 250 kilogram zonder dat er iets aan verbogen is. De ultieme krachtpatser in ons assortiment.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612348 |
| Materiaal | Hout - massief , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet , Blank |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8 x 5 x 33 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.25 kg |
| Nettogewicht | 0.25 kg |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 33 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|