RCW Geschaafde Regel 500x7,0x4,5cm
RCW Geschaafde Regel 500x7,0x4,5cm
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
stuk
15,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610656
Red Class geschaafde en gedroogde regel met ronde hoeken .Afmeting 4,5 x 7 x 500 cm. Red Class is een duurzaam en goedkoper alternatief voor Douglas tuinhout. Het vuren hout wordt eerst kunstmatig gedroogd voordat het wordt geschaafd en rood geïmpregneerd. Daardoor is het hout stabieler en maatvaster tijdens verwerking en gebruik. De warme lichtrode Douglaskleur blijft veel langer behouden dan Douglas hout.
Pluspunten
- Goed bestand tegen externe invloeden
- Glad oppervlak, minder ruwe structuur
- Biedt stabiliteit aan constructies
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 610656 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Oranje |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7 x 4.5 x 500 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 10.79 kg |
| Nettogewicht | 10.79 kg |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Diepte | 500 cm |
| Gewicht | 10.79 kg |
| Materiaal dikte | 45 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|