Rechthoekschoffel 16cm essen steel 1700mm
Rechthoekschoffel 16cm essen steel 1700mm
Calculator
stuk
stuk
37,33
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612352
DeWit® Rechthoekschoffels, ook wel model Limburg of Venlo genoemd, heeft een gesmeed blad wat aan
alle zijden scherpgeslepen is. Het smallere blad is geschikt om in zachtere grondsoorten te schoffelen.
Uiteraard met alle kenmerken die bij een Dewit® schoffel horen: altijd scherp, blauw gelakt, essen steel en
garant voor heel veel jaren Tuinplezier
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612352 |
| Materiaal | Hout - massief , Metaal |
| Kleurfamilie | Blank , Blauw |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 16 x 5 x 192 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.1 kg |
| Nettogewicht | 1.1 kg |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 192 cm |
| Gewicht | 1.1 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|