RIV kogelkraan, messing verchr., 4171, volle doorlaat, 1"
RIV kogelkraan, messing verchr., 4171, volle doorlaat, 1"
Calculator
stuk
stuk
21,67
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612295
Een kogelkraan kan worden gebruikt om bijvoorbeeld een waterleidingsysteem snel en eenvoudig te openen of af te sluiten. Door de stalen hendel is de inwendige kogel snel en gebruiksvriendelijk te bedienen. Deze kogelkraan heeft een volle doorlaat, wat betekent dat er geen vernauwing in de kraan is. Deze messing verchroomde kogelkraan is geschikt voor een werkdruk tot maximaal 32 bar bij een temperatuur tot maximaal 95 °C. De kogelkraan heeft aan beide zijden een aansluiting van 1 inch binnendraad.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612295 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7.8 x 4.1 x 12.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 7.8 cm |
| Hoogte | 4.1 cm |
| Diepte | 12.5 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|