SOLA Big Red Clip tbv strijklat
SOLA Big Red Clip tbv strijklat
Calculator
stuk
stuk
48,87
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611986
De RED CLIP bevestigingsklem is een metalen klemveer die een RED waterpas met een strijklat of rij verbindt. Door de bevestiging van beide producten met de RED CLIP bevestigingsklemmen krijgen beide producten meer toepassingsmogelijkheden en worden arbeidsprocessen in de bouw vereenvoudigd. Zo kan men niet alleen oppervlaktes precies horizontaal afrijen, maar kunnen ook hellingen digitaal en façades verticaal worden opgemeten.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 611986 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3.2 x 4.6 x 3.2 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.06 kg |
| Nettogewicht | 0.06 kg |
| Breedte | 3.2 cm |
| Hoogte | 4.6 cm |
| Diepte | 3.2 cm |
| Gewicht | 0.06 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|