SOLA Compacte waterpas GO! magnetic met clip
SOLA Compacte waterpas GO! magnetic met clip
Calculator
stuk
stuk
29,06
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611977
De zakwaterpas GO! MAGNETIC is eenvoudig, handig en ideaal voor snelle metingen. De handige GO! MAGNETIC is geschikt voor vele toepassingen en is gezien de geringe afmeting altijd bij de hand.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 611977 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3.5 x 4.5 x 7.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.09 kg |
| Nettogewicht | 0.09 kg |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 4.5 cm |
| Diepte | 7.5 cm |
| Gewicht | 0.09 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|