SOLA Slaglijnmolen+poeder CLKS Set Rood
SOLA Slaglijnmolen+poeder CLKS Set Rood
Calculator
stuk
stuk
33,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611990
De slaglijnmolen respectievelijk de smetlijn is voor veel vakmensen zoals metselaars, binnenafbouwers of tegelzetters een onmisbaar hulpmiddel voor het markeren van rechte lijnen en straatwerk met slaglijnpoeder. De nieuwe CLKS slaglijnmolen van SOLA is een lichte, robuuste kunststof slaglijnmolen met een versnelling met een overbrenging 6:1 die zich uitstekend leent voor dagelijks gebruik in de droogbouw, maar ook hout(skelet)bouw.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 611990 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 19 x 7 x 16.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.54 kg |
| Nettogewicht | 0.54 kg |
| Breedte | 19 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Diepte | 16.5 cm |
| Gewicht | 0.54 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|