Staptegel Flex Stones Holz Marrone o42x36x2cm
Staptegel Flex Stones Holz Marrone o42x36x2cm
Calculator
stuk
pallet
stuk
14,50
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612105
Maak van de tuin iets speciaals met de Staptegel Flex Stones. Dit soort keramische tegels met een natuursteenlook worden vaak gebruikt om tuinpaadjes met een ietwat nonchalante look aan te leggen. De tegels hebben immers een organische en bewust imperfecte vorm. Zo kan je eenvoudig een speelse touch aan jouw tuin geven. Omring de tegels met groene bodembedekkers, gras of grind voor een extra opvallend effect.
De Flex Stones staptegels zijn er in 6 kleuren. De afmeting van de staptegel is Ø42x36x2cm
De Flex Stones staptegels zijn er in 6 kleuren. De afmeting van de staptegel is Ø42x36x2cm
Pluspunten
- Krasbestendig
- Veelzijdig toepasbaar
- Onderhoudsarm
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612105 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 42 x 2 x 36 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 6.51 kg |
| Nettogewicht | 6.51 kg |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Gewicht | 6.51 kg |
| Materiaal dikte | 20 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|