Star Drain 65/100 - Gooteindstuk open 50mm zijuitloop
Star Drain 65/100 - Gooteindstuk open 50mm zijuitloop
Calculator
stuk
pallet
stuk
6,50
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
213622
Het kunststof eindstuk sluit de Star Drain Lijngoot aan de zijkant af en is voorzien van een zijuitloop (50 mm), waarop een buis, zoals een hemelwaterafvoer, kan worden aangesloten.
Pluspunten
- Optimale waterafvoer
- Eenvoudige installatie
- Verschillende aansluitmogelijkheden
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 213622 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.03 kg |
| Nettogewicht | 0.03 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 6.5 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Gewicht | 0.03 kg |
| Diameter | 50 mm |
| Materiaal dikte | 65 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|