Stootijzer 1400x28mm met nylon dop o60mm
Stootijzer 1400x28mm met nylon dop o60mm
Calculator
stuk
stuk
91,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612362
Stootijzer of hefboom met nylon dop. De bek is gesmeed en gehard. Bovenaan de stootijzer is een verwisselbare nylon dop bevestigd. Door deze nylon dop kan de stootijzer of hefboom ook gebruikt worden als stamper. Door met het nylon te stampen beschadigd de band of bestrating niet want het nylon laat geen sporen achter.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612362 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Blauw |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 2.8 x x 140 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 6.7 kg |
| Nettogewicht | 6.7 kg |
| Breedte | 2.8 cm |
| Hoogte | 2.8 cm |
| Diepte | 140 cm |
| Gewicht | 6.7 kg |
| Materiaal dikte | 28 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|