Strackstone+ Dikformaat 21x7x8 vlak wijnrood/havanna genuanceerd PL3
Strackstone+ Dikformaat 21x7x8 vlak wijnrood/havanna genuanceerd PL3
Calculator
m2
pallet
stuk
37,99
per
m2
incl. BTW
Productnummer:
209064
De Strackstone+ is een door-en-doorgekleurde betonsteen zonder facet, die de sfeer uitademt van een straatbaksteen. Om afsplinteren van de stenen te voorkomen, is de steen voorzien van afstandhouders. De Strackstone+ is bovendien voorzien van een hydrofobeermiddel. Dit maakt de steen waterafstotend, waardoor vocht en vuil minder snel in het oppervlak dringen. Ben je op zoek naar een product met de uitstraling van een straatbaksteen, dan is de Strackstone+ dé steen voor jou!
Pluspunten
- Verscheidenheid aan mogelijkheden
- Stabiel en grip
- Doorgaans goed waterdoorlatend
- Onderhoudsarm
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Wildverband | |
| Artikelnummer | 209064 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Bruin , Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7 x 8 x 21 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2.6 kg |
| Nettogewicht | 2.6 kg |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 21 cm |
| Gewicht | 2.6 kg |
| Materiaal dikte | 80 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Facet/vellingkant | Nee |
|---|
Bestendigheid
| Vuilwerend | |
|---|---|
| Aftrillen mogelijk | |
| Vorstbestendig |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Voetcomfort | |
|---|---|
| Onderhoudsvriendelijkheid | |
| Geschikt voor oprit | |
| Geschikt voor dakterras | |
| Beperkt houdbaar | Nee |
Benodigdheden