Taifun Diamant Lamellenschijf D115/M14 K120 Zwart
Taifun Diamant Lamellenschijf D115/M14 K120 Zwart
Calculator
stuk
stuk
81,38
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612386
Lamellenschijf belegd met diamant, uitermate geschikt om een facetkant te makenop je keramische tegel
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612386 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Blauw |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 125 x 30 x 260 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.14 kg |
| Nettogewicht | 0.14 kg |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diepte | 260 cm |
| Gewicht | 0.14 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|