Tegelklopper nylon klos DeWit
Tegelklopper nylon klos DeWit
Calculator
stuk
stuk
114,88
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612338
De originele DeWit nylon tegelklopper of dalleerhamer. Na afloop van ons patent vaak nagemaakt, de echte kracht is echter nooit geevenaard. Met zijn ruime 3 kilogram een onmisbaar stuks gereedschap voor de straatmaker.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612338 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet , Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 9.5 x 21 x 32 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 3.15 kg |
| Nettogewicht | 3.15 kg |
| Breedte | 9.5 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Gewicht | 3.15 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|