Tuindeurkozijn Douglas Onbehandeld Geschaafd 210x140cm
Tuindeurkozijn Douglas Onbehandeld Geschaafd 210x140cm
Calculator
stuk
stuk
38,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612085
Dit tuindeurkozijn is gemaakt van geschaafde Douglas balken van 4,4x8,8 cm en is onbehandeld. Het kozijn is speciaal ontworpen voor Douglas tuindeuren en zorgt ervoor dat de deur perfect af te hangen is en goed sluit tegen de meegeleverde aanslagligger.
Daarnaast biedt het kozijn een stabiele verbinding tussen de palen aan weerszijden van de tuindeur, wat bijdraagt aan de stevigheid en levensduur van de complete poortconstructie.
Daarnaast biedt het kozijn een stabiele verbinding tussen de palen aan weerszijden van de tuindeur, wat bijdraagt aan de stevigheid en levensduur van de complete poortconstructie.
Pluspunten
- Onbehandeld Douglas
- Geschaafd
- Inclusief aanslagligger
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612085 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.8 x 4.4 x 210 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 14.83 kg |
| Nettogewicht | 14.83 kg |
| Breedte | 8.8 cm |
| Hoogte | 4.4 cm |
| Diepte | 210 cm |
| Gewicht | 14.83 kg |
| Breedte deuropening | 150 cm |
| Materiaal dikte | 44 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten