Tuindeurkozijn RCW Onbehandeld Geschaafd 210x140cm
Tuindeurkozijn RCW Onbehandeld Geschaafd 210x140cm
Calculator
stuk
stuk
37,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
613855
Dit tuindeurkozijn is gemaakt van geschaafde vuren balken van 4,4x8,8 cm en is Red Class Wood geimpregeneerd. Het kozijn is speciaal ontworpen voor Red Class Wood geïmpregneerde vuren tuindeuren en zorgt ervoor dat de deur perfect af te hangen is en goed sluit tegen de meegeleverde aanslagligger.
Daarnaast biedt het kozijn een stabiele verbinding tussen de palen aan weerszijden van de tuindeur, wat bijdraagt aan de stevigheid en levensduur van de complete poortconstructie.
Daarnaast biedt het kozijn een stabiele verbinding tussen de palen aan weerszijden van de tuindeur, wat bijdraagt aan de stevigheid en levensduur van de complete poortconstructie.
Pluspunten
- Red Class Wood geïmpregneerd vuren
- Geschaafd
- Inclusief aanslagligger
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 613855 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.8 x 4.4 x 210 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 14.83 kg |
| Nettogewicht | 14.83 kg |
| Breedte | 8.8 cm |
| Hoogte | 4.4 cm |
| Diepte | 210 cm |
| Gewicht | 14.83 kg |
| Breedte deuropening | 150 cm |
| Materiaal dikte | 44 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten