Tuinhuisje geïmpregneerd Hugo (dakleer+toebehoren in pakket)
Tuinhuisje geïmpregneerd Hugo (dakleer+toebehoren in pakket)
Calculator
stuk
stuk
859,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
209204
Groen geimpregneerd grenen tuinhuis met een wanddikte van 16mm . Al jaren een topper in dit segment. Voorzien van dubbele deur en een vast raam(53x53cm)aan de zijkant. De vloer en wanden zijn in delen voorgemonteerd en daardoor snel te plaatsen.De funderingsmaat is 231x224cm met een nokhoogte van ca 220cm. De dubbele deur is in totaal 150cm breed x 165 cm hoog.Ook het dakleer in inbegrepen.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 209204 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Blank |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 225 x 1.6 x 225 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 250 kg |
| Nettogewicht | 250 kg |
| Breedte | 225 cm |
| Hoogte | 1.6 cm |
| Diepte | 225 cm |
| Gewicht | 250 kg |
| Breedte deuropening | 150 cm |
| Materiaal dikte | 16 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Nabewerking hout | Geen |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|