Tussenpaal voor Bamboescherm H:182cm L:230cm Corten
Tussenpaal voor Bamboescherm H:182cm L:230cm Corten
Calculator
stuk
stuk
390,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612114
Stevige stalen paal voor het bevestigen van een bamboe schuttingpaneel aan het stalen frame. Het is de tussenpaal van uw omheiningssysteem en wordt direct in de grond gebetonneerd of met een solide voetplaat op een bestaande, solide basis geschroefd.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612114 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6 x 6 x 230 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 15 kg |
| Nettogewicht | 15 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diepte | 230 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Materiaal dikte | 60 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|