Unidelta knie 90°, Kiwa, 16 bar, 2x klem, 16mm
Unidelta knie 90°, Kiwa, 16 bar, 2x klem, 16mm
Calculator
stuk
stuk
3,51
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612273
Koppeling geschikt voor verbinden van een tyleenslang. Deze Polypropyleen koppeling heeft een diameter van 16 mm en een drukklasse van 16 bar. De hoek van deze knie is 90 graden. Door de klem verbinding is de tyleenslang eenvoudig te koppelen, hier heb je geen speciaal gereedschap voor nodig.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612273 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6 x 4.1 x 10.4 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 4.1 cm |
| Diepte | 10.4 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten