Unidelta koppeling, Kiwa, 16 bar, 2x klem, 16mm
Unidelta koppeling, Kiwa, 16 bar, 2x klem, 16mm
Calculator
stuk
stuk
3,29
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612264
Koppeling geschikt voor verbinden van een tyleenslang. Deze Polypropyleen koppeling heeft een diameter van 16 mm en een drukklasse van 16 bar. Door de klem verbinding is de tyleenslang eenvoudig te koppelen, hier heb je geen speciaal gereedschap voor nodig.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612264 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 4 x 3.8 x 10.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Diepte | 10.3 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten