Unidelta pp kogelkraan, Kiwa, 16 bar, klemxbudr, 25mmx¾"
Unidelta pp kogelkraan, Kiwa, 16 bar, klemxbudr, 25mmx¾"
Calculator
stuk
stuk
18,38
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612284
Een kogelafsluiter, ook wel kogelkraan genoemd, kan worden gebruikt om bijvoorbeeld een waterleidingsysteem snel en eenvoudig te openen of af te sluiten. Deze Polypropyleen kogelkraan heeft aan de ene zijde een aansluiting van 25 mm met klemverbinding en aan de andere zijde een ¾ inch buitendraad. De maximale werkdruk is 16 bar.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612284 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10.5 x 5.8 x 13.8 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 10.5 cm |
| Hoogte | 5.8 cm |
| Diepte | 13.8 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten