Unidelta T-stuk 90°, Kiwa, 16 bar, 3x klem, 16mm
Unidelta T-stuk 90°, Kiwa, 16 bar, 3x klem, 16mm
Calculator
stuk
stuk
4,36
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612281
Met dit Polypropyleen T-stuk kan bijvoorbeeld een aftakking gemaakt worden in een waterleidingsysteem in een hoek van 90 graden. Deze Polypropyleen koppeling heeft een diameter van 16 mm klem, een drukklasse van 16 bar en een hoek van 90 graden. Door de klem verbinding is de tyleenslang eenvoudig te koppelen, hier heb je geen speciaal gereedschap voor nodig.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612281 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.3 x 3.8 x 12.7 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 8.3 cm |
| Hoogte | 3.8 cm |
| Diepte | 12.7 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|