Verstelbare stenenklem
Verstelbare stenenklem
Calculator
stuk
stuk
41,39
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612335
De handige hulp voor straatmakers, onze DeWit verstelbare steenklem. Met zijn bereik van 29 tot 53 cm heel erg handzaam in gebruik. Voorzien van harde bekken en een rubberen handgreep voor extra gebruikers gemak. DeWit producten worden in Nederland geproduceerd.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612335 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Blauw |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5 x 19 x 30.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.55 kg |
| Nettogewicht | 1.55 kg |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 30.5 cm |
| Gewicht | 1.55 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|