WPC Boston Modern 21x160mm (wb 150mm) 178cm Dark Grey
WPC Boston Modern 21x160mm (wb 150mm) 178cm Dark Grey
Calculator
stuk
pallet
stuk
17,50
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611163
Met het Boston tuinscherm stel je in een handomdraai je ideale tuinafscheiding samen. Het systeem is volledig modulair en combineert aluminium palen met vullingen naar keuze, zoals WPC fenchboards, aluminium profielen en decopanelen. Zo creëer je eenvoudig een schutting die perfect aansluit bij jouw stijl en wensen.
De zorgvuldig ontwikkelde Fiberdeck fence board MODERN heeft een stijlvolle look en geeft karakter aan uw tuin. Dankzij het coëxtrusieproces verkleuren deze houtcomposietplanken 20 jaar gegarandeerd niet. Zelfs in de meest extreme omstandigheden blijft de kleur behouden. Daarnaast is het materiaal zeer bestendig tegen vlekken, schimmels, meer.
De zorgvuldig ontwikkelde Fiberdeck fence board MODERN heeft een stijlvolle look en geeft karakter aan uw tuin. Dankzij het coëxtrusieproces verkleuren deze houtcomposietplanken 20 jaar gegarandeerd niet. Zelfs in de meest extreme omstandigheden blijft de kleur behouden. Daarnaast is het materiaal zeer bestendig tegen vlekken, schimmels, meer.
Pluspunten
- Elegant triple rhombus profiel
- Geborsteld oppervlak voor een speelse look
- Rijk aan kleine kleur tinten voor een natuurlijke look
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611163 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Grijs , Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 98 x 183 x 3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 34 kg |
| Nettogewicht | 3.62 kg |
| Breedte | 98 cm |
| Hoogte | 183 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Materiaal dikte | 1830 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|