Zilverzand 0-1mm 25kg
Zilverzand 0-1mm 25kg
Calculator
stuk
pallet
stuk
6,09
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
613801
Zilverzand gebruik je onder meer als voegspecie voor metselwerk. Het is namelijk zuiver zand met een laag ijzergehalte en een mooie witte kleur. Daarnaast maken de fijne korrels het zilverzand erg geschikt als instrooizand bij kunstgras. En wist je dat zilverzand ook toe te passen is als bodemmateriaal voor volières? Het schone zand is zodoende voor meerdere gebruikstoepassingen geschikt.
Pluspunten
- Zeer hoge zuiverheid
- Fijne korrelgrootte
- Decoratief door de witte kleur
Algemeen
| Artikelnummer | 613801 |
|---|---|
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 42 x 15 x 13 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 25 kg |
| Nettogewicht | 25 kg |
| Breedte | 42 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Diepte | 13 cm |
| Gewicht | 25 kg |