Zwanehals kabelboor met lip essen steel 750mm
Zwanehals kabelboor met lip essen steel 750mm
Calculator
stuk
stuk
55,44
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612344
DeWit® Kabelboor is een smalle gesmede spade met zwanehals. Voor het graven van gleuven is het niet
nodig om extra breed te graven en met het blad van deze spade kun je dus efficiënter werken.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612344 |
| Materiaal | Hout - massief , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet , Blank |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 13 x 10 x 119 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.85 kg |
| Nettogewicht | 1.85 kg |
| Breedte | 13 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 119 cm |
| Gewicht | 1.85 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|